Certyfikat ETS dla British & American Centre, który upoważnia nas do przeprowadzania egzaminów państwowych z języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego (egzamin TOEIC jest światowym standardem pomiaru znajomości języka w środowisku pracy).

Zobacz nasze filmy:

Polub nas

O SZKOLE powrót

Kilka przydatnych informacji o szkole

• Szkoła istnieje od 1996.
  • Szkoła jest pod patronatem metodycznym Pearson Education Polska wydawcy książek Longman czyli Pearson Longman zapewnia naszej szkole profesjonalne szkolenia metodyczne według najwyższych standardów europejskich. (PEARSON to obecna na wszystkich kontynentach czołowa firma edukacyjna,która skupia takie marki jak Longman, Financial Times, Penguin, Pearson Language Tests, Prentice Hall,Addison Wessley, Benjamin Cummings, Allyn & Bacon).
  • Sekretariat czynny jest od godz. 14:00-19:00.
  • Zajęcia prowadzone są od 7:00 do 22:00 (cały tydzień również soboty i niedziele).
  • Szkoła mieści się na Krakowskiej Rogatce (nad apteką) I-pierwsze piętro (lokale 15-17) wejście od ulicy Wojska Polskiego.
  • W okolicy szkoły znajduje się jeden bardzo duży płatny parking oraz wkoło niego znajduje się dużo miejsc parkingowych wolnych od opłat (nie ma strefy płatnego parkingu).
  • Do szkoły można dojechać wieloma autobusami, które zatrzymują się na Krakowskiej Rogatce.
  • Szkoła jest centrum egzaminacyjnym London Tests of English - egzaminy te są honorowane w wielu krajach na całym świecie przez uniwersytety, pracodawców, Ministerstwo Edukacji oraz przez Departament Służby Cywilnej w Polsce - na poziomach 3-5 jako dokumenty potwierdzające znajomość języka angielskiego.
  • London Tests of English uzyskały akredytację QCA (Qualification and Curriculum Authority), największego organu kontrolującego jakość egzaminów w Wielkiej Brytanii.
  • Szkoła jest także centrum Egzaminacyjnym Educational Testing Service ( ETS) Czyli może przeprowadzać międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego ( TOEIC, TOEIC Bridge, TFI, WiDaF, TPO).

(Krakowska Rogatka)

Szkoła językowa

(krakowska rogatka)

Wejście do szkoły

od ulicy Wojska Polskiego

Od ponad 25 lat, firmy i korporacje, agencje rządowe, instytucje edukacyjne i szkoły językowe na całym świecie korzystają z egzaminu TOEIC aby obiektywnie oceniać kompetencje językowe. Rocznie do egzaminu przystępuje 4,5 miliona kandydatów.