Zobacz nasze filmy:

 

 

 Polub nas

 

 

DODATKOWE ZAJĘCIA powrót

Każdy słuchacz British & American Centre ma możliwość skorzystania z pięciu dodatkowych 60 minutowych konwersacji z native speakerem.

Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych konwersacji musisz zapisać się w recepcji. Dodatkowe konwersacje są w piątki o godzinie 18:00-19:00.

(Jeśli wykorzystasz swoje pięć spotkań zawsze możesz przyjść na dodatkowe zajęcia z native speakerem za dopłatą 20 zł).

Grammar refresher

Każdy z naszych słuchaczy będzie miał możliwość odświeżyć swoją gramatykę w sobotę o godzinie 10:00-11:00.

(Jeśli wykorzystasz swoje pięć spotkań zawsze możesz przyjść na dodatkowe zajęcia za dopłatą 15zł).

Matura Specials

Każdy maturzysta, który chce uczyć się języka angielskiego w British & American Centre może pójść na odpowiedni poziom swojego zaawansowania i dodatkowo dostanie gratisowo wszelkie materiały związane z maturą oraz będzie miał dodatkowe zajęcia przygo- towujące do matury. Dodatkowe zajęcia dla maturzystów odbywają się w soboty w godzi- nach 11:00-12:00.

(Jeśli osoba przygotowująca się do matury wykorzysta swoje pięć spotkań zawsze może przyjść na dodatkowe zajęcia za dopłatą 15 zł).

UWAGA! Każdy słuchacz, który chce skorzystać z dodatkowych konwersacji, grammar refresher oraz matura specials ma obowiązek wpisania się na listę w sekretariacie. Bez wcześniejszego wpisania się na listę nie ma możliwości uczestnictwa w zajęciach.